Nusja e Shpëtimit niset për dasmë, vesh fustanin më të bukur
09:00 | 20 Gusht 2018

Shpëtim Desku tashmë është ndër moderatorët më të njohur, më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë.

Ai bëri për vete publikun së pari si aktor, e tani si moderator duke sjellur kështu emisione mjaftë të veçanta që gjithmon rezultojn me një shikueshmëri të lartë, shhkruan ORAinfo.

Shpëtimi për fansat e tij është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një fustan shumë të bukur dhe elegant./ORAinfo/

Kejvina Kthella