Nusja e Medës ia ‘huq’ me fustanin edhe në dasmën e Elitës dhe Gjikos
20:00 | 22 Shtator 2018

Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve, shkruan ORAvip.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

E në dasmën e Elitës ajo kishte një fustan në të cilën shihej tërë trupi./ORAvip/

Vildane Zeneli