Nusja e Granit Xhakës mbledh tërë familjen, ja si e kalojnë kohën bashkë
20:00 | 20 Gusht 2018

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka mbledhur tërë familjen./ORAinfo/

Vildane Zeneli