Nusja e Dulit bën një veprim të çuditshëm me thikë, kështu reagon Duli

0

Një moment interesant e ka publikuar Duli në Instagramin e tij.

Ai është me gruan e tij duke e prerë tortën e ditëlindjes por edhe shakatë nuk kanë munguar mes çiftit, përcjell ORAvip.

Derisa ajo ka tentuar ta pres tortën, Duli ka dashur ta ndalë atë.

Këngëtari që është shumë i kërkuar nga publiku shqiptar për dasmat e ahengjet e tyre, edhe në familjen e tij është shumë energjik dhe që sjell disponim te anëtarët më të dashur të tij.

Shikoni momentin interesant të Dulit dhe gruas së tij./ORAvip/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »