Nuri Seferi fiton ndaj serbit, shpalos flamurin shqiptar (Video)

0

Nuri

Nuri Seferi ka fituar duelin ndaj boksierit serb Dusan Krstin që në raundin e gjashtë.

‘Tysoni shqiptar’ kishte një përkrahje të madhe nga të pranishmit në Stadthalle Olten në Zvicër dhe kjo ishte një motiv i madh drejt fitores kundër boksierit serb.

Seferi fitoi pas raundit të gjashtë, ku pastaj shkroi në Facebook: “Këtij këtu, me çetnikun në gjoks, ia tregova shqipen e vërtetë”.

Vlen të theksohet se Dushan Krstin në gjoksin e tij ka tatuazh Mlladicin, por kjo duket vetëm sa e bëri Seferin më të uritur për fitore. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »