“Nuk jemi të brengosur për Cristiano Ronaldon”

0

Ronaldo po vuan të gjejë më shpesh golin këtë sezon në La Liga. Portugezi ka shënuar vetë një herë pas shtatë ndeshjeve me radhë.

Casemiro nuk është i brengosur për mungesave e golave këtë edicion në La Liga nga ana e Cristiano Ronaldos, ku pas 11 xhirove portugezi ka shënuar vetëm njëherë në shtatë paraqitje.

“Cristiano krijoi shumë shanse dhe ka dëshirë të madhe për të shënuar, diçka që e ka bërë shumë shpesh gjithmonë. Ai do të shënojë shumë gola në ndeshjet e ardhshme. Nuk më brengos kjo aspak”, deklaroi Casemiro.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »