Nuk gabon Roma (Video)

0

Roma e ka mposhtur 3:1 Sassuolon.

Roma ka vazhduar me fitore në Serie A, duke mposhtur 3:1 Sassuolon në “Olimpico”, për të qëndruar në hap me liderin Juventusin, shkruan Gazeta Express.

Golat për Romën i shënuan Leandro Daniel Paredes (16’), Mohamed Salah (45’) dhe Edin Dzeko (68’), derisa për mysafirët shënoi Gregoire Defrel (9’).

Pas kësaj fitore, Roma ka shkuar në kuotën e 65 pikëve, tetë më pak se lideri Juventusi. /Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »