Nuk do e besoni sa e nxehtë duket Luana Vjollca në këtë foto
14:16 | 29 Maj 2017

Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera.

Këtë herë bukuroshja ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet mjaft seksi dhe provokuese.

Alba Hoxha