Nora një nënë shumë e përgjegjshme, e bën edhe këtë për Rene
20:00 | 09 Tetor 2018

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

Nora përveç muzikës po vazhdon të tregohet një nënë shumë e përgjegjshme.

Ajo për bijën e saj e ka mbushur një ‘tabak’ me ëmbëlsira duke shkuar edhe më ëmbëlsira edhe emrin e Reneas.

Këtë e ka bërë publike vet Nora përmes postimit të një foto ku shfaqet emri i Renes në mesin e ëmbelsirave. /ORAinfo/

Rina Balaj