Nora Istrefit i paska bërë mirë muaji i mjaltit

0

Këngëtarja Nora Istrefi ka kryer procedurën e muajit të mjaltit.

NoraAjo sot ka postuar një fotografi në Instagram në një lagje të Prishtinës, kjo tregon që Nora dhe Roberti gjumin e ardhshëm do ta bëjnë në banesën e tyre, transmeton Indeksonline.

Pasi që u pa duke gjuajtur me armë në bikini, në këtë foto shihet e veshur me një minifund të zi, sigurisht është duke mbajtur zi për ardhjen e saj në kryeqytet.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »