Nora Istrefi, pa Robertin në Romë (Foto)

0

Këngëtarja seksi, Nora Istrefi, muaj më parë, kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Ajo po ashtu është në pritje të ëmbël. Shumë shpejt pritet të bëhet nënë e një vajze, transmeton Indeksonline.

nora1

Teksa, së fundmi, ajo lansoi edhe videoklipin e këngës “Sje my lifestyle”.

Tani, ajo po qëndron në Romë, e shoqëruar nga disa mikesha, ku dhe duket se po kalon ditë të mira./Indeksonline/

nora2

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com