Nora Istrefi, pa Robertin në Romë (Foto)
09:58 | 10 Mars 2015

Këngëtarja seksi, Nora Istrefi, muaj më parë, kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Ajo po ashtu është në pritje të ëmbël. Shumë shpejt pritet të bëhet nënë e një vajze, transmeton Indeksonline. nora1 Teksa, së fundmi, ajo lansoi edhe videoklipin e këngës “Sje my lifestyle”. Tani, ajo po qëndron në Romë, e shoqëruar nga disa mikesha, ku dhe duket se po kalon ditë të mira./Indeksonline/ nora2
Edlira Rukaj