Nora Istrefi është shtatzënë

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi është shtatzënë, me ç’rast automatikisht cënohet vazhdimi i saj në spektaklin e vallëzimit “Dance With Me”.
NoraSipas portalit Telegrafi këngëtarja e njohur është shtatzënë në muajt e parë me bashkëshortin e saj, Robertin.

Kështu automatikisht vihet në pikëpyetje vazhdimi i performancës së Norës në “Dance With Me”, spektakliin që transmetohet në Klan dhe producente e të cilit është Vera Grabocka.

Tashmë Vera Grabocka e ka marrë lajmin për shtatzëninë e Norës dhe e ka gati planin se si të largohet Nora nga spektali, në mënyrë spektakolare.

Eshtë pikërisht “Dance With Me” që po e mban Norën larg prej konfirmimit të lajmit, por se familja dhe rrethi shumë i ngushtë e di këtë, e po ashtu edhe miqt e afërt të këngëtares.

Nora Istrefi pritet të largohet nga “Dance With Me” sepse ajo nuk do të mund të jetë pjesë aktive e provave dhe e spektaklit shkaku i shtatzënisë dhe rrezikut për të dëmtuar foshnjën që do ta lindë së shpejti.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kështu pritet të bëhen prindër, pak kohë pasi ata u martuan në një ceremoni me shumë personalitete të njohura e që u përfol shumë në media.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »