Noizy: Për këtë është bërë lufta

0

Noizy ka luajtur në filmin “Zori”, film ky ku kanë aktruar shumë figura të skenes muzikore dhe jo vetëm.

NoizyNgjarja e këtij filmi që e pati premieren vetëm para pak ditesh, sillet rreth rrëmbimit të një vajze të vogel, që është luajtur nga Menora Morina.

Në premieren e “Zorit”, që u mbajt në Kino ABC, të gjithë janë fotografuar me aktoren e vogel.

Noizy, derisa është fotografuar me Menoren, ka thënë se në film e gjithë lufta është bërë për të.

/Indeksonline/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »