Noizy ironizon me “Despaciton” (Foto)
14:18 | 05 Gusht 2017

Për shumëkë është bërë hit i padiskutueshëm, por për disa “Despacito” është bërë e padurueshme.

Edhe pse kënga e Luis Fonsit dhe Dady Yankee është afër të thyej çdo rekord, duket se reperit Noizy nuk i pëlqen aspak, shkruan lajmi.net. Ai ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram në të cilën krahason: barin dhe kokainën me këngën “Despacito”. Nga këto të tri opsione, reperi e ka renditur këngën si më të rrezikshmen, duke shkruar mbi foto “Seriozisht”. Së fundi, Noizy ka publikuar projektin “AK47”, i cili po pritet mirë nga publiku duke kaluar shifrën prej 2 milionë klikimesh.

Alba Hoxha