Noizy ironizon me “Despaciton” (Foto)

0

Për shumëkë është bërë hit i padiskutueshëm, por për disa “Despacito” është bërë e padurueshme.

Edhe pse kënga e Luis Fonsit dhe Dady Yankee është afër të thyej çdo rekord, duket se reperit Noizy nuk i pëlqen aspak, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram në të cilën krahason: barin dhe kokainën me këngën “Despacito”.

Nga këto të tri opsione, reperi e ka renditur këngën si më të rrezikshmen, duke shkruar mbi foto “Seriozisht”.

Së fundi, Noizy ka publikuar projektin “AK47”, i cili po pritet mirë nga publiku duke kaluar shifrën prej 2 milionë klikimesh.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »