Noizy dhe Çiljeta… krejt nudo

0

Ka kohë që kanë lajmëruar se shumë shpejt do të lansohet kënga e tyre ‘Gangsta Love’. E para lansimit të këngës Noizy dhe Çiljeta kanë realizuar një set të fotografive për revistën shqiptare Who.

Who

Në një nga këto fotografi, Noizy e ka hedhur në Instagram. Në të shihet se ajo dhe Noizy janë krejtësisht nudo dhe se reperi po e kafshonte atë në qafë.

E komentet nuk patën të ndalur. /Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »