Noizy dhe Çiljeta… krejt nudo
09:57 | 25 Shkurt 2015

Ka kohë që kanë lajmëruar se shumë shpejt do të lansohet kënga e tyre ‘Gangsta Love’. E para lansimit të këngës Noizy dhe Çiljeta kanë realizuar një set të fotografive për revistën shqiptare Who. Who Në një nga këto fotografi, Noizy e ka hedhur në Instagram. Në të shihet se ajo dhe Noizy janë krejtësisht nudo dhe se reperi po e kafshonte atë në qafë. E komentet nuk patën të ndalur. /Indeksonline/
Françeska Jaçe