KBI organizon tribunën “Roli dhe pozita e gruas në Islam” ligjeratë fetare nga teologe: Ardiana Amine Alishani, nga Prizreni

0

Departamenti i gruas pranë KBI të Bujanocit të premtën më 27 mars të këtij viti me fillim nga ora 15:00 organizon tribunë fetare me temën “Roli dhe pozita e gruas në Islam” Tribuna organizohet në sallën e vogël të Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc.

tribuna Programi përmbanë: Lezim nga Kurani, ligjeratë fetare nga teologe: Ardiana Amine Alishani, nga Prizreni, Ilahi nga motrat Burrniku nga Kacaniku dhe pyetje dhe përgjigje./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »