Njihuni me modelen që konsiderohet peshkatarja më e bukur në botë
16:20 | 14 Dhjetor 2018

Më pas ai ka ngarkuar një foto të Pengpeng dhe ka postuar atë në internet, transmeton lajmi.net.

Pengpeng u bë një njeri i famshëm brenda natës, dhe u mbulua edhe nga mediat lokale të lajmeve. Ajo u tha atyre se ajo po ndihmonte vetëm nënën e saj të shiste peshk për familjen e saj.

Mamaja e Pengpeng e përshkroi atë si një bijë besnike që përpiqet të ndihmojë me biznesin e familjes.

“Faleminderit për gjithë mbështetjen tuaj!” Ajo kohët e fundit ka shkruar në faqen e saj në Facebook dhe u tha ithtarëve të saj se ajo do të vazhdojë të punojë në treg. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella