Njihuni me “Miss Bum Bum”, e cila i ka të pasmet më të bukura në Kinë

0

Gao Qian

Gao Qian është vetëm 20 vjeç dhe njihet si “Miss Bum Bum”, në Kinë pas fitores së një gare në vitin e kaluar.

Gao ka fituar rreth dy milionë tifozë të mediave sociale në Weibo dhe Instagram. Që kur u kurorëzua gruaja me mollaqet më të bukura të Kinës!

Me popullaritetin, Gao ka thënë se është në gjendje të blejë veturën e ëndrrave të saj dhe “një shtëpi në det”.

Mijëra Squats

Stërvitja e saj shpesh përfshin mijëra squats gjatë seancave të palestrës që mund të zgjasin deri në gjashtë orë.

“Është ëndërra ime…”

“Kam ndjekur mediat braziliane dhe kam lexuar për Miss BumBum,” tha Gao për MailOnline “Ka qenë ëndrra ime për të marrë pjesë në konkurs një ditë, babai im më dha shumë inkurajim pasi u regjistrova për konkurrimin. /Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »