Njihuni me djaloshin nga Gjilani që aq shumë i përngjanë “Mr. Bean”-it! (Foto)

0

mr1

Një djalosh shqiptar që quhet, Aurel Jashari duket të jetë një kopje e re e Mr. Bean.

Të paktën kështu duket në fotot që ai vetë i ka të publikuara në faqen e tij personale të facebook-ut.

Aureli është një djalosh 14 vjeç nga qyteti i Gjilanit. Ende nuk dihet nëse mundet ta imitoi Mr. Bean-in edhe si aktorë.

Shpresojmë ta ketë edhe këtë dhunti, dhe pse jo të kemi edhe një Mr. Bean-n shqiptar!

mr3 mr2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »