Një tjetër italian i njohur në vend të Panuccit
08:15 | 23 Mars 2019

Christian Panucci dështoi ndaj Turqisë dhe tashmë duket qartë që nuk ka çfarë ndryshon te Kombëtarja e Shqipërisë. Fillimisht u justifikua me faktin që nuk njihte ekipin, më pas me faktin që Shqipëria nuk aplikonte dot lojën sulmuese që donte ai dhe tashmë u mendua një fillim i ri, por sërish disfatë.më shumë në Insporti

The post Një tjetër italian i njohur në vend të Panuccit appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Kejvina Kthella