Një shqiptar nga Serbia arrestohet në Pograxhë për kontrabandim të mallrave

0
Në fshatin Pogragjë të Gjilanit njësiti policor për gjatë brezit kufitar ka ndaluar veturën “Passat” që drejtohej nga i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Serbisë njoftoj policia e Kosovës. 
00_12_14233303841696843773Gjatë kontrollit në veturë është vërejtur se i njëjti ishte duke transportuar pajisje për punimin e kuzhinave pa dokumentacion përkatës. Malli së bashku me veturën është konfiskuar dhe dërguar në Doganë./rajonipress/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com