Një shqiptar nga Lugina kapet duke kontrabanduar një motoçikletë

0
Policia kufitare tek “Dheu i Bardhë” njësiti policor ka ndaluar një automjet “Opel Astra”, të cilën e drejtonte i dyshuari mashkull Shqiptar shtetas i Serbisë. Gjatë kontrollit në automjet është gjetur një motoçikletë pa dokumentacion përkatës njoftoj policia e Kosovës.
00_12_1429539446677198790
Me urdhër të prokurorit malli dhe automjeti janë konfiskuar dhe janë dorëzuar në terminalin doganor./rajonipress/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »