Një shqiptar nga Lugina dhe një boshnjake nga Bosnja arrestohen tek “Dheu i Bardhë”

0
Policia kufitare tek “Dheu i Bardhë” ka njoftuar se janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull shqiptar shtetas i Serbisë dhe një femër boshnjake shtetase e Bosnjës, pasi që të njëjtit kanë kaluar ilegalisht kufirin njoftoj policia e Kosovës.
00_12_1437034828635160750
Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »