Një shqiptar në Big Brother të SHBA (VIDEO)

0

Quhet Jace Agolli, dhe është shqiptari i cili është pjesë e pjesë edicionit amerikan të sivjetëm të spektaklit Big Brother.

jaaaa

Në SHBA, sivjet po mbahet edicioni i 17-të i Big BrotherUSA, një realit-show që gëzon shikueshmëri të lartë në këtë vend. Djaloshi, për të cilin nuk kemi shumë informacione, përveçfaktin që e pranon që kaprejardhjeshqiptare, në edhe një tatuazh të shqiponjës në shpinën e tij.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »