Një serbit në kufi i konfiskohen fishekë

0
Gjilan – Policia kufitare tek “Dheu i Bardhë” ka arrestuar të dyshuarin mashkull serb pasi gjatë kontrollit në veturën me të cilën po udhëtonte i janë gjetur dhe konfiskuar 20 copë fishekë për armë gjuetie njoftoj policia e Kosovës, raporton rajonipress.
Me vendim të prokurorit i dyshuari pas inicimit të rastit është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt./rajonipress/

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »