Një pjesë të kohës kështu e kalon Luana (Foto)

0

Luana duket se i pëlqen efektet në Snapchat.

Ajo shumë shpesh ndodh që nxjerr fotografi me to, shkruan indeksonline.

E të njëjtën gjë e ka bërë edhe së fundmi.

Në këtë foto ajo shihet me një palë syze, sy bojqielli dhe një grim të eksagjeruar dhe pavarësisht gjitha këtyre edhe gjoksi i saj në fokus të gjithave.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »