Një mami e ‘çmendur’ si Majlinda, shikoni çfarë bën kur është vetëm me djalin
15:59 | 14 Qershor 2018
Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk.

Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo.

Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij.

Sot Majlinda ka publikuar disa foto në të cilat shihet duke u argëtuar me Roanin dhe duke bërë foto me efektet e Snapit./ORAinfo/


Atalanta Kërçyku
S