Një mami e ‘çmendur’ si Majlinda, shikoni çfarë bën kur është vetëm me djalin

0

Majlinda Zeka është ish-e dashura e reperit më të njohur dhe të dashur kosovar, Majk.

Ata tashmë nuk janë në lidhje por ka diçka që i bashkon, e ai është Roani, djali i tyre, shkruan ORAinfo.

Të dy po vazhdojnë jetën të ndarë, madje Majku bëri publike lidhjen e tij.

Sot Majlinda ka publikuar disa foto në të cilat shihet duke u argëtuar me Roanin dhe duke bërë foto me efektet e Snapit./ORAinfo/


----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »