Një koment qesharak nga Gold AG në foton e Encës me gjoksin gjigant (Foto)

0

Enca Haxhia ka postuar një foto të jashtëzakonshme të aseteve të saj trupore.

Foto e Encës ku ajo vë në pah gjoksin e saj bëri xhiron e medieve shqiptare.

Dhe përpos fanasve të shumtë që kanë komentuar, është Gold AG ai që po ashtu ka lansuar një koment për një nga femrat më seksi shqiptare. “Enca Sokoli”, ka shkruar Gold AG në koment të bukuroshes.

Ky koment është aludues për gjoksin e madh të saj dhe faktin që ajo e ka vënë në pah.

Nuk dihet nëse Gold AG i është vardisur Encës, apo thjesht ka qenë një koment miqësor./Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »