Një iftar si ky i Afronës dhe Bleros, do ta ëndërronte çdo çift
15:59 | 14 Qershor 2018
Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

Sot përmes një postimi Afrona ka treguar darkën që ata po hajnë së bashku./ORAinfo/


Atalanta Kërçyku
S