Një i vdekur nga Rogoçica, dhe një tjetër me lëndime të rënda

0
Foto: ilustrim

Foto: ilustrim

Sonte nga një vetë – aksident jetën e ka humbur një qytetar nga Rogoqica i lindur 1993 dhe një vajzë ka pësuar lëndime të rënda njoftoj për rajonipress Shaban Azizi.

Shaban Azizi vetëm ka konfirmuar për rajonipress humbjen e të riut në këtë aksident trafiku i cili dyshohet se është nga Rogoqica dhe shoqëruesja e tij e cila po mjekohet në spitalin e Gjilanit. “Nuk kam informacione të plota, por e di se dikund mes Pasjakut ose Pendës së Livoqit ka ndodhur vetë – aksidenti” tha Shaban Azizi nga policia e Gjilanit./rajonipress/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »