Një i vdekur në Tetovë si pasojë e përmbytjeve

0

Vërshimet nga shiu që sot kapluan Tetovën si kurrë më parë, ka shktuar vdekjen e një personi si dhe plagosjen rëndë e dy personave tjerë.

11830824-923492057729970-696884754-n

Siç mëson TetovaSot nga Spitali i Tetovës, një i vdekur dhe dy të plagosur rënda nga Shipkovica është bilanci i tanishëm i vërshimeve në Tetovës.

Njëri prej të plagosurve nga ashpërsia e lëndimeve dhe thyerjes së këmbëve dhe duarve është transferuar me urgjencë në Klinikën e Shkupit./TetovaSot/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »