Një grua si Lulja, shikoni si ‘shkrihet’ pas Medës
15:59 | 13 Qershor 2018
Lulja është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj, i njohur për publikun si Meda.

Ajo tashmë është e njohur për publikun dhe ka një numër të madh të ndjekësve, shkruan ORAinfo.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Ajo e ndanë me ndjekësit e saj çdo moment nga jeta e saj, madje na njofton edhe me familjarët e të afërmit e saj.

Sot ata kanë publikuar një foto së bashku ku Lulja duket mjaftë e lumtur./ORAinfo/


Atalanta Kërçyku
S