Një gropë e madhe misterioze hapet në Nju Jork! |FOTO|

0

Një gropë e madhe është hapur në zonën afër ‘5th Avenue’ dhe rrugës 64 në Sunset Park, Brooklyn – New York në mëngjesin e ditës së sotme. Nuk ka raporte për ndonjë të lënduar, kurse rrugët që kalojnë nga jo zonë janë të bllokuara dhe mjetet e motorizuara janë këshilluara që të mos qarkullojnë në atë zonë.

3595009caa30e77fb14f7ea87cb90e7a2

Ka informacione se punëtorët e rrjetit kombëtarë të energjisë ishin duke punuar në atë vend, kurse nuk ndonjë informacione nëse shërbimet e ujit apo të tjera janë dëmtuar nga kjo vrimë. /lajmi.net

 

3595009caa30e77fb14f7ea87cb90e7a

 

3595009caa30e77fb14f7ea87cb90e7a

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »