Një fenomen i mahnitshëm ndodh në Egjipt, shikoni se çfarë krijohet mbi këto ujëra

0

Dy anëtarë të ekuipazhit skocez që kapën imazhe të mahnitshme të një uragani mbi det drejt anijes së tyre.

Ewen MacKenzie, 37 vjeç dhe Barry Stevenson, 31 ishin në bordin e një anijeje në ujërat egjiptiane kur u shfaq një fenomen mahnitës natyror, transmeton Indeksonline.

Ishte rreth orës 7 të mëngjesit ditë më parë në Mesdhe jashtë veriut të Egjiptit, kur një re e zbrazur filloi të shfaqej më  ndryshe në qiellin blu.

Brenda pak minutash, reja u formua në të që njihet si një urë uji- një kolonë me ajër të përdredhur, e cila zakonisht ndodhi mbi liqene të mëdha ose ujin e detit./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »