Një dukje për tu mbajtur në mend nga Eni Koçi (Foto)

0

Këngëtarja, Eni Koçi rrallëherë shfaqet me kaq shumë grim në fytyrë.

Atë jemi mësuar ta shohim natyrale, ndërsa edhe më këtë pamje ajo shkëlqen, shkruan IndeksOnline.

Në këtë foto vërejmë bukurin e saj dhe padyshim një pamje e tillë është për ‘lakmi’./IndeksOnline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »