Një bjonde seksi, Tayna shfaqet atraktive në fotot e reja
15:25 | 10 Mars 2019

Në disa fotografi që janë publikuar së fundi në rrjete sociale, rep-artistja shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

E veshur me një bodysuit dhe me një palë pantallona, reperja pranoi komente pozitive nga fansat e saj.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Tayna është “Ring Ring”, ndërsa ka paralajmëruar edhe një këngë të re. /Lajmi.net/

Alesia Bami