Niseni mëngjesin me dredhëza dhe mjaltë

0

Përbërësit:

100 gram dredhëza
250 ml qumësht (Orizi “Scotti”)
2 lugë gjelle mjaltë

Përgatitja

Në fillim ndani përgjysmë luleshtrydhet. Në një blender shtoni qumështin, luleshtrydhet, mjaltin dhe i rrihni përreth 30 sekonda. Shërbejeni të freskët në një gotë dhe shijojeni!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »