Nicki Minaj po martohet?
08:00 | 13 Dhjetor 2018

Reperja e njohur, Nicki Minaj ka filluar të ketë mendime më serioze në lidhje me të dashurin e saj, Kenneth Petty, shkruan lajmi.net.

Mediat e huaja raportojnë se ajo dhe Petty janë duke biseduar edhe për martesën që siç shihet pritet të ndodhë së shpejti.

Nicki po ashtu ka folur edhe për të kaluarën e tij kriminale por që e përkrah të dashurin e saj e cila tha se ka qenë adoleshent dhe ka gabuar.

Ndryshe, “Good form”, është kënga e fundit që ka lansuar në duet me Lil Wayne. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella