Nga Meksika në Miami, brenda pushimeve luksoze të Getit dhe Marinës (Foto)

0

Derisa kolegët e tij reper po kujdesen që verën ta kenë të angazhuar me projekte muzikore,’Baba’ i tyre Geti nuk po brengoset për atë çështje.

Ai është i angazhuar maksimalisht që ta bëjë të lumtur të dashurën e tij Marinën, shkruan lajmi.net

Dyshja aktualisht gjenden me pushime në Miami ndërsa imazhe nga atje po sjellin vazhdimisht për fansat e tyre duke i mbajtur sa më afër vetes, transmeton lajmi.

Nga Meksika në Miami, Marina por edhe Geti kanë publikuar imazhe të cilat tregojnë më së miri se ata po kalojnë shumë mirë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »