Nga kush po fshihet Enca?
09:58 | 05 Mars 2015

Enca Haxhia është bërë shumë e njohur, aq sa as në rrugë nuk mund të lëvizë lirshëm. Këngëtaren seksi tashmë e njohin të gjithë dhe shpesh ja thërrasin emrin e ja këndojnë këngët kur e hasin në rrugë ose diku tjetër. Enca ‘’Upss a po t’pëlqen’’ është bërë refren I njohur nga të mëdhenjë e të vegjël. Encen, zakonisht e ngacmojnë djemtë e rinjë, ata që edhe janë admiruesit më të mëdhenjë, sidomos të linjave të saj sensuale. Enca, tani ka filluar të ‘’fshihet’’ nga pak. Këto ditë, gjatë një lëvizje të lirë, këngëtarja ka vendosur ta fsheh fytyrën me kapelen e madhe të sakos. Enca, është bërë ‘’Vip’’. /Indeksonline/
Aurela Hoxha