Nënshkruhet kontrata për rrugën Nesalcë – Letovicë

0

Kryetari i komunës Bujanocit, Shaip Kamberi, sot ka nënshkruar kontratën për zgjerimin dhe asfaltimin e rrugës Nesalcë – Letovicë.

Me përfundimin e këtij projekti do të krijohen lehtësira, në radhë të parë për qytetarët që në nivel të përditshëm e shfrytëzojn këtë rrugë, por edhe për të gjithë ata që këtë rrugë do të shfrytëzojn në drejtim të Preshevës.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »