Nënshkruhen kontratat për asfaltimin e rrugëve në Letovicë dhe Konçul

0

Janë nënshkruar edhe tri kontrata për asfaltimin e rrugëve në vendbanimet  Letovicë dhe Konçul.

1. Asfaltimi i rrugës në fshatin Konçul te Lazimi në vlerë prej 2.328.531,19. dinar
2. Asfaltimi i rrugës në fshatin Letovicë te Xhemaili në vlerë prej 915.422,45. dinar
3. Asfaltimi i rrugës dhe oborrit të shkollës në fshatin Konçul në vlerë prej 1.124.977,77 dinar./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »