Nëna e harroi FB-në hapur, vajza u shokua nga ajo që pa

0

Rrjetet sociale kanë marrë një hov të madh dhe ndikim të jashtëzakonshëm në jetën e njerëzve.

Një ditë një vajzë, identiteti i të cilës nuk u bë i ditur, hyri në laptopin e nënës së vet dhe e gjeti të hapur llogarinë e nënës së saj në Facebook.
Por ajo zbuloi se nëna e saj kishte disa lidhje njëkohësisht me meshkuj të ndryshëm.
Fotot nudo e bënë atë që të shokohet dhe të mos ta njihte më nënën e saj, me ç’rast vendosi të heq dorë totalisht nga ajo.
Nëna e saj nuk e donte më veten, pas kësaj që i kishte ndodhur ndërsa në Facebook shkruante se “nuk di më se çfarë të bëj e as ku të shkoj”.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »