‘Në trupin e 4-vjeçarit jeton shpirti i një ushtari të vrarë në vitin 1983’! (Video)

0
Një nënë e tmerruar beson se shpirti i një ushtari të vdekur mund të jetë i bezdisshëm për djalin e saj katër-vjeçar.
Michelle Lucas nga Virginia pretendon se katër-vjeçar flet për jetën e rreshterit Val S Lewis i cili u vra gjatë një sulmi terrorist me bombë në Beirut, Liban, në 1983.“Mami, Mami, përse më lejuat të vdesë në atë zjarr?”, thotë djaloshi Andrew në kohën e gjumit pothuajse çdo natë.
Nëna e tij, Michelle Lucas, thotë Andrew flet gjëra të cilat një fëmijë katër vjeç nuk mund t’i dijë, transmeton TetovaSot.
“Unë kam qenë e frikësuar. Jam frikësuar shumë. Nuk e di se ku vjen ajo. Doja të di “, thotë nëna Michelle.Sipas nënës së tij, Andrew fliste gjëra të ndryshme si për shembull, adresën se ku ka jetuar ushtari Val Lewis, si dhe varrin e tij se ku është varrosur.

Kur ajo i tregoi foton e marinsave 31 vjet më parë së bashku me Val S Lewis i cili vdiq në Bejrut, djali heshti dhe i tha se: “këto janë miqtë e mi.”

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »