Në stacionin e autobusave në Bujanoc ndalohen 136 emigrant ilegal

0

Në stacionin e autobusave “Nish Ekspres” në Bujanoc, sot në mëngjes, policia ka kapur një grup emigrantësh.

Emigrant

Ministria e Punëve të Brendshme të Serbisë ka njoftuar se grupi prej 136 migrantëve ilegal nga Sirija, Afganistani dhe Pakistani, me vete nuk posedonin asnjë dokument identifikimi.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »