Në spitalin e braktisur shfaqet fantazma e një doktori (Foto)

0

Në spitalin e braktisur shfaqet fantazma e një doktori (Foto/Video)

Një femër po hulumtonte me ekipin e saj në një spital të braktisur, kur befas para tyre u shfaq, siç thuhet, fantazma e një doktori.

Jamie-Leigh Brown, 21-vjeçare, ishte duke ecur nëpër korridoret e spitalit St Thomas në Stockport – kur bëri një fotografi.

Ajo nuk e shikoi fotografinë menjëherë ndërsa shoqet e saj ishin të shqetësuara pasi në fotografi shihej një njeri mantel bardhë.

“Shumë jam frikësuar. Ai qëndronte para derës së liftit. Ishte e tmerrshme dhe ne vazhdimisht dëgjonim zëra”, ka thënë ajo për The Sun.

“Ne dëgjonim zëra pas nesh, zhurmë të hapave, por nuk shihnim asgjë”, tha ajo.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »