Në shtetin e Armenis gjat ceremonis së varrimit e ndezin atmosferën me muzik hous (Video)

0

Në një ceremoni të varrimit në një qytet të Armenis është filmuar akti i ceremonis së varrimit të një personi që besohet se ka qen DJ, gjat ceremonis shokët e dhezin atmosferën duke hedhur arkivolin në ajrë dhe duke luajtur hous tradicionale gjat ceremonis, më tepër po ju lëm të shikoni vet videon./BujanociNet/

Vrejtëje, në telefonat celular nuk mund të shikohët video gjat klikimit në facebook, duhet të kyqni përmes Google Chrome në portalin www.bujanoci.net për të parë videon.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »