Në Prishtinë zbriti Droni me mesazhin “Bojkoto produktet e Serbisë” (Foto)

0

Prishtina sot mposhti Besën e Pejës me rezultat 2:1 në ndeshjen e radhës të Superligës. Mirëpo përveç fitores dhe golave të “bardh e kaltërve” në sy ra edhe diçka tjetër.

auto_droni1414878676

Ishte droni të cilën e lëshuan prishtinasit e të cilin e kishte siguruar presidenti i klubit, Remzi Ejupi, me mbishkrimin “Bojkoto produktet e Serbisë” që morri vëmendjen e futbolldashësve për disa minuta.

Ai u duartrokit nga të pranishmit ndërsa edhe mesazhi u dha i qartë.

Me Dron kundër produkteve serbe./Zeri/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »