Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë” policia konfiskon kanabis

0
Në pikë kalimin kufitar “Dheu i Bardhë” është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që gjatë kontrollit në veturën e tij policia ka gjetur dhe ka konfiskuar një sasi të substancave narkotike të llojit Kanabis në peshë prej 0.1 gram njoftoj policia e Kosovës.
dheu i bardh
Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./rajonipress/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »