Në Novosellë të Kamenicës arrestohet një shqiptar nga Serbia

0
Në fshatin Novosellë të Kamenicës raportohet se nga njësiti policor është ndaluar automjeti VË Bora, që drejtohej nga i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Serbisë njoftoj policia e Kosovës.
00_12_142883203111537644
Gjatë kontrollimit është vërejtur se i dyshuari transportonte pjesë të ndryshme për vetura pa dokumentacion përkatës.

Me urdhër të prokurorit automjeti së bashku me mallin konfiskohet dhe i dorëzohet njësitit doganor ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt./rajonipress/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »